De yankees zijn nogal een achterdochtig volk. Je hebt het vermoeden dat het land wat weapons of mass destruction heeft en je valt het land binnen, omdat je vader een paar jaar eerder ook al niet van ze kon winnen. We hebben het over de nu nog zittende president Bush die ervan wordt verdacht tijdens de televisie-debatten met Kerry gebruik te hebben gemaakt van een oortje, zodat hij alle antwoorden op een presenteerblaadje kreeg voorgeschoteld.
first
2nd lutser
bekende lay, die site
Bush is een Southener, geen Yankee
zit je nou de hele dag alleen maar op refresh te drukken ofzo?
Nou weet ik waar Stefan stijfpoot die verneukte layout vandaan heeft.
Beter slecht gejat dan nog slechter verzonnen ...
@ Bellevue
Het verneuken ervan was alleen nog een aardig lastig klusje!
Wat een boring post.. klik hier maar op: http://www.picturetrail.com/naakte_sophie
ah bah, die poes van sophie ziet niet aus ...
Wat een mooie lay, zonder EeRsT BeKiJkUh button.
Als-ie wired blijkt te zijn, dan is de volgende stap natuurlijk inbreken op de goede frequentie en hem wat obsceniteiten influisteren tijdens het volgende debat.
Niet verkeert!!!!!!
[IMG]http://img24.exs.cx/img24/4858/lakkerrekutirak.jpg[/IMG
tweedus!!!!! niet verkeerd dusssss
Huppake, weer on-topic
Ik heb dat ding op z’n rug ook zien zitten. Dacht dat het een mic was, maar die hadden ze niet omdat ze in vast mics spraken.
Zou wel grappig zijn mocht de Pres niet eens zijn eigen stommiteiten verzinnen en uitkramen, maar klakkeloos iemand napraten. He, doet een papegaai dat ook niet.
Cheney was trouwens vannacht ook een norse eikel zeg. Wie zegt dat geld niet gelukkig maakt lijkt in het geval Cheney gelijk te hebben.
Het was in ‘91 helemaal niet zo dat vader Bush niet kon winnen van de Iraki’s. Toen was het trouwens een internationale coalitie die als doel had Koeweit te bevrijden, niet Irak te bezetten.
http://members.lycos.nl/merelwitkamp/hpbimg
Meer bewijs komt nu van een Nasa wetenschapper:
http://www.motherjones.com/news/update/2004/11/10_407.html
Leden: 52855
Posts: 18800
Reacties: 336026
Playboy foto's Do uitgelekt
Geen Titty Tape voor Nicolette Kluijver
Wassup 2008
Chef winkelwagentjes maakt foutje
Peevee’s Aftersummer Dancemix 2008
Jouw gezeik op Is Bush Wired??