totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

Heersende Virtuele Lingerie Paskamer

Als je voor je vriendinnetje aan het shoppen bent in een lingeriezaak probeer je natuurlijk altijd even uit of de leuke verkoopster het setje voor je wilt passen, zodat je weet hoe het staat. Meestal na 2 lingeriewinkels verder en twee blauwe ogen kom je tot inzicht dat dit niet de beste methode is, dus koop je maar een setje op goed geluk. Daar komt nu een einde aan met de Online Dressing Room van KnickerPicker.

Steve Stiffbone | 04-01-08 | link |  | 
 |  |  | +

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik op Heersende Virtuele Lingerie Paskamer?

Ik zie liever mn vriendin, maar die werd na 5 keer de trap opgelopen te hebben een beetje moe van de lingerie show. Als ze leuke vrouwtjes online plempen wordt het nog wat.
 | 04/01 | 01:25 AM
kerel dit is amazing! die laatste twee moddelen zijn knetterlekker! die negerin vind ik iets te skinny voor mij!!
 | 04/01 | 01:27 AM
Mwah, die middelste is inderdaad wel lekker. Die negerin is te mager en die rechter mist wat vrouwelijke accenten. more i say!
 | 04/01 | 01:45 AM
Die rechter lijkt goddomme Christine van der Horst wel. Doe mij de middelste maar. Perfect figuur!
 | 04/01 | 10:13 AM
Kut, ik krijg het knoopje van die klote BH niet los. G@dvedomme!
 | 04/01 | 10:37 AM
Die middelste inderdaad! "Come closer...turn around" Heerlijk!!
Donnie  | 04/01 | 01:10 PM
de programmeur is de knop uitkleden vergeten en buig voorover was ook wel makkelijk geweest
 | 04/01 | 07:14 PM
Nog even en het internet is volmaakt:-) ik mis een paar knopjes inderdaad, maar dan nog, briljante site!
 | 04/01 | 08:34 PM
Hmmmm....zet die lekkere negerin en de middelste geile blondine naast elkaar in doggystand en je hebt 4 heerlijke gaatjes om vol te spuiten!
youhu  | 04/01 | 09:28 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 54424
Posts: 22278
Reacties: 346342

H1N1 Meter

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Stieren plagen, moeilijkheden vragen
In een aantal landen wordt het nog steeds als een uitje…
Toiletpapier in een vliegtuig experiment
Gelukkig worden mensen die niets te doen hebben en…
Kendra Wilkinson doet het nog een keer
Kendra Wilkinson heeft een tijd op de stramme viagra…
Ster en Sarah houden van snoepjes
Ster en Sarah zijn twee boerinnen uit Noord-Holland,…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring