Zoals viel te verwachten heeft Geert Wilders het nogal moeilijk om zijn film Fitna op het Internet te krijgen. Het bedrijf Network Solutions heeft zonder ooit een seconde van de film te hebben gezien het domein Fitna The Movie afgesloten, terwijl ze er aan de andere kant in het verleden geen enkele moeite mee hadden om de websites van Al Qaeda en Hezbollah te hosten. Dit is ook Glenn Beck van het programma CNN’s Headline News opgevallen en in dit fragment waarin hij de situatie rondom `de Anti Koran film bespreekt biedt hij ook aan om de film in zijn programma uit te zenden.
Eerst dacht ik: die film bestaat niet. Nu denk ik: die film is zo erbarmelijk slecht en amateuristisch dat Geert er tegenop ziet om hem openbaar te maken. Want iedere internettert weet toch: als je iets op het web wilt zetten dan kan het. Hoeveel andere websites met controversiele inhoud zijn er wel niet?
“I hope it’s as good as all the other Dutch films”
LOL
Vooral die laatste zin snijdt hout!
Uiteraard kloppen er een aantal dingen niet (Wilders is niet tegen moslim extremisten, maar tegen alles wat islam en moslim is + Nederland is juist een toonbeeld van politiek correcte meningen ipv de VS, etc), maar toch leuk filmpje.
Niels-je
goed gezien....kort vertaald.
De leugen van de politieke correctheid , is dat het belangrijker is hoe wij zouden moeten denken i.p.v wat we zelf denken..
http://www.liveleak.com/view?i=ee4_1206625795
de film is al uit! heb jij je schuilkelder al ingericht?
ik heb em net gezien jongens!
http://www.whoozz.com/Video/video.aspx?vid=20246
sommige delen ben ik echt van geschrokken!
LOL. Girt Wijdurs.
Leden: 51510
Posts: 15721
Reacties: 322584
Chantal Janzen Sextape?
Boos meisje in de metro
Trailer The Mummy
Chevrolet Citroen Spoof
Artistiek Free Runnen
Jouw gezeik op Fitna binnenkort te zien op CNN??