totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

Dronken Redneck krijgt pak slaag

Normaal komen de bezoekers van het Amerikaanse Hyperfest festival alleen voor de gepimpte en getunede auto’s, maar dit jaar had het publiek dat op de tribune zat ook nog een ander verzetje.

Steve Stiffbone | 03-07-08 | link |  | 
 |  |  | +

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik op Dronken Redneck krijgt pak slaag?

heerlijk! Dit gebeurde ook op de Dutch TT Assen vorige weekend op de hoofdtribune. Een gast had het gore lef om een oudere man zonder reden op zijn gelaat te tikken. Deze schurk lag even later ONDER de hoofdtribune na te snurken toen hij even k.o. werd getikt door een groepje potige medelanders.. hulde jongens...(helaas had ik geen camera bij me)
 | 04/07 | 10:03 AM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 54440
Posts: 22287
Reacties: 346409

H1N1 Meter

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Wedstrijdje Hot Dog eten: Mens vs Olifant
In Amerika, het land van de onbegrendse mogelijkheden,…
Pedo verhoor tape Michael Jackson opgedoken
Het is natuurlijk enorm smakeloos als je een “hilarisch”…
Trein vs Tornado
We weten allemaal dat een trein enorm zwaar is en dat…
Verschrikkelijke auditie van een weermeisje
Jessica Parker wilde graag weermeisje worden en zo…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring