Meneer Kuik van Stichting Brein gaat u er even lekker voor zitten, we weten dat u meeleest. Even hier klikken om de dag kut te beginnen. Nog niet genoeg? Kijk dan even op pro-piracy.com. Tim, Go Fuck Yourself!
Meneer Kuik van Stichting Brein gaat u er even lekker voor zitten, we weten dat u meeleest. Even hier klikken om de dag kut te beginnen. Nog niet genoeg? Kijk dan even op pro-piracy.com. Tim, Go Fuck Yourself!
Stichting “Zwein”
OMG this is good.
Die meneer Kuik. Hoe verklaard ie dat nu aan zijn vriendjes.
Nice.. “The priority should be in good quality.”
Die homo van een Kuik heeft zelf ook kasten vol illegale shit staan.
Onder het mom van"inbeslagname"
Stelletje glijers,ga de politiek in,daar horen jullie thuis.
Hehehe, kunnen we ook bestellen bij die Nobby?
nou in ieder geval is the shop closed
Sorry...moest dit zijn
hahaha, barbara, coole soep hoor.
Achjah.. piracy piracy.. Fuck die shit man, wat gekraakt kan worden moet gekraakt worden.. Wat illegaal kan, moet illegaal..
Fo for it Brein, ze hadden kuik dood moeten schieten i.p.v. fortuyn of klaas bruinsma
Zo JayR, dat ziijn krachtige woorden!
En geef me nu snel die DVD van The Village anders vertel ik Brein dat jouw ipadres 127.0.0.1 is!
Noah is het monster
tja
Hey ik heb The Village al op dvd
Hey heeft iemand de Lord of the Rings deel 4 al op DVD?
hehehe, Brein zuigt bips, en ik share files piracy is goed(voor mijn verzameling).
@Bertje: Wat bied je?
haha
lang leve shareaza :D
Brein is te kansloos voor woorden.
Geschiedenis leert men te weinig, kijk naar de Bootleg in de jaren ‘30 in de VS. Had t veel zin alcohol voor ieders te verbieden? Ze kunnen toch niet iedereen pakken en voor degene die ze pakken staan er weer 10 nieuwe op.
Voor de rest, ik dowload en share wat the fuck ik wil, dus kom me maar pakken, mr Kuiken
HEb nog nooit 8 dollar betaald voor een film…
hier heeft iemand genoeg porn gedowned.
http://www.angelfire.com/crazy2/lookatthis/index.htm
gekopieerde rommel is voor kansloze arme sloebers!
lopen jullie ook in nep-merkkleding?
Olisadebe, als jij geen onderscheid kunt maken tussen merkkleding en films ben jij meer een kansloze sloeber.
Ik zie t nut er niet van om mn geld te verspillen aan iets wat makkelijk gratis te verkrijgen is, niet dat ik geld tekort kom maar dit komt me beter uit
@olisadebe
jah nu je het zegt kep een keer van zo,n stink turk een disel jas gekocht in beverwijk.
koste toen 160 ballen das nie veul voor een echt disel
Het is natuurlijk makkelijk te zeggen geen geld te willen “verspillen” aan iets wat gratis te verkrijgen is, maar hierbij loop je voorbij aan het feit dat acteurs & artiesten ook moeten leven.
Het probleem is dan ook dat mensen niet willen betalen, maar dat ze niet te véél willen betalen en dan ook nog een keer niet aan de al in het geld zwemmende platenbazen.
Een heel schrijnend verhaal dat ik ooit een keer heb gehoord ging over een bandje dat net twee jaar bestond, maar noch quite noch met enige overlevingswinst draaide. Dit kwam niet omdat ze te weinig platen verkochte, het was weliswaar niet veel maar genoeg om van te leven, maar omdat ze, om te kunnen opstarten, een paar ton van de platenbaas hebben moeten lenen voor het opnemen van de clip, het aanschaffen van de instrumenten en wat al niet meer. Als artiest betaal je in het begin alles zelf en dan is het maar hopen dat je uit de kosten komt, want anders ben je veroordeeld tot de bedelstaf.
En wat zou moeten worden gedaan, is het breken van al die muziekkartels (vanuit de EU bijv.), want kartels zijn officieel verboden.
Pro-piracy.com?
Hell yeah!
:
Leden: 51873
Posts: 16554
Reacties: 327027
Pret in de volkstuin
Dario G ft Jack van Gelder
Basejumpen vanaf de Euromast gaat fout
Muur PWND Jongen
Borsthaar scheren doe je zo
1ste!